Početna >

Upis na kurseve stranih jezika u Centru za jezike

Centar za jezike Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu organizuje upis svih zainteresovanih kandidata na kurseve jezika i jezičkih veština, koji se mogu prijaviti do 3. oktobra 2016. godine. U ponudi su kursevi engleskog, nemačkog, italijanskog, francuskog, španskog, japanskog, ruskog, persijskog, rumunskog, rusinskog, slovačkog, grčkog, turskog i portugalskog jezika na različitim nivoima. Kao novinu, ovog semestra Centar uvodi i kurs hindi jezika.  Polaznicima je omogućen rad u malim grupama, ali i individualna nastava, koji izvode univerzitetski kadrovi i izvorni govornici. Centar nudi promotivne i druge popuste do 40% osnovne cene kursa, kao i mogućnost plaćanja u više mesečnih rata.

Prijava na kurseve vrši se slanjem popunjenog obrasca prijave na adresu  cj.prijava@ff.uns.ac.rs

Obrazac prijave možete preuzeti OVDE